česky deutch

  

Dlouhodobě umísťujeme pracovníky rozličných profesí do Čech i na území EU. Vlastníme aktuální a rozsáhlou databázi uchazečů. Díky nedávným legislativním změnám (uvolnění německého pracovního trhu) Vám nabízíme možnost spolupráce.

S našimi partnery spolupracujeme 3 způsoby:

  1. Zprostředkování zaměstnanců na základě rámcové spolupráce či jednorázově.
  2. Poskytnutí pracovníků formou outsourcingu.
  3. Zastoupení Vaší firmy na území České republiky dle sjednaných podmínek.

Každá forma zmíněné spolupráce Vám přinese určité výhody:

  1. Díky databázi a znalostem místního prostředí Vám zajistíme prověřené zaměstnance. Vy je rychle a s minimálními náklady umístíte.
  2. Při umístění našeho zaměstnance přebírá naše společnost všechny legislativní úkony, placení daní a odvodů. Vy se tak nemusíte o nic starat a pouze inkasujete odměnu.
  3. Naši zkušení zaměstnanci se sídlem kanceláře na nejlukrativnější adrese v České Republice v Praze na Václavském náměstí vykonají práci za Vás. Náklady vynaložené při spolupráci s námi budou pro Vás zlomkem ceny oproti nákladům spojeným se zřízením vlastní pobočky.

V případě Vašeho zájmu či dotazů nás neváhejte kontaktovat buď e-mailem personnel@good-times.cz nebo telefonicky +420 411 130 840. Naši zaměstnanci Vám rádi odpoví na všechny dotazy a to česky, německy a anglicky.

Good Time´s
Back to
Domů | Pro agentury | Pro uchazeče | Pro zaměstnavatele | Doprava osob | Kontakt
Copyright © 2008 - 2024 by GOOD TIMES , created by masojidek.cz | Partneři: Školení lodních posádek